Gliwice
Aktualności

GMINA RUDZINIEC. KOREKTA ROZKŁADU JAZDY OD DNIA 12 LUTEGO 2024R.

lut 6, 2024

Urząd Gminy w Rudzińcu informuje, że na wniosek podróżnych w celu umożliwienia dojazdu do szkół średnich młodzieży z Pławniowic, Taciszowa na godzinę zerową do Gliwic od dnia 12.02.2024 (poniedziałek) w dni nauki szkolnej uruchamia się kurs o godzinie 5.52 Rudziniec – Ligota przez Pławniowice, Taciszów, Kleszczów. Na przystanku Kleszczów podróżni jadący do Gliwic przesiadają się o g. 6.16 na autobus M106.

 

Autobus pojedzie według trasy i rozkładu:

  S
Rudziniec Gimnazjum 5.52
Rudziniec Przedszkole 5.53
Rudziniec Młyńska 5.54
Rudziniec UG PKP 5.55
Pławniowice Szkoła 6.04
Pławniowice Centrum 6.05
Pławniowice Boisko 6.06
Pławniowice Kolonia 6.08
Pławniowice Las 6.10
Taciszów Centrum 6.12
Taciszów I 6.13
Kleszczów -> możliwa przesiadka na linię M106 do Gliwic 6.16
Kleszczów Osiedle 6.17
Rzeczyce 6.20
Rzeczyce Basen 6.21
Ligota Łabędzka Kaplica 6.27
Ligota Łabędzka Szkoła 6.28
Ligota Łabędzka I 6.29

Zobacz więcej

FERIE ZIMOWE W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Informujemy, że w okresie od 27 stycznia do 11 lutego br. w województwie śląskim obowiązują ferie zimowe. W związku z tym pragniemy poinformować o zmianach w kursowaniu autobusów. W trakcie ferii autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w okresie...

GRAMY RAZEM Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W najbliższą niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, mamy zaszczyt ogłosić, że wolontariusze WOŚP będą podróżować bezpłatnie we wszystkich naszych autobusach!  Wszyscy wolontariusze, posiadający identyfikator WOŚP, będą mogli skorzystać z naszych usług za darmo. To nasza...

Zmiana cen biletów od 01.01.2024r.

Informujemy, że od 01.01.2024r zmianie ulegną ceny biletów na linii Bycina - Pyskowice - Gliwice.  Prosimy o zapoznanie się z nowym cennikiem.

Wynajem busów, minibusów, autokarów