Kędzierzyn-Koźle
Aktualności

ZAWIESZENIE KURSÓW NA ODCINKU GLIWICE – TARNOWSKIE GÓRY(Częstochowa) – GLIWICE

paź 20, 2022

Informujemy, że od dnia 02.11.2022 zawiesza się kursy na odcinku Gliwice – Tarnowskie Góry(Częstochowa) – Gliwice.
Nadal będą realizowane kursy(osobno):
Tarnowskie Góry – Częstochowa, Gliwice – Kędzierzyn-Koźle które były łączone w ramach relacji Kędzierzyn-Koźle/Gliwice – Częstochowa.

Zobacz więcej

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI LOKALNEJ W OKRESIE WIELKANOCNYM

Informujemy Podróżnych, że komunikacja lokalna GTV BUS w okresie świątecznym będzie funkcjonowała następująco: 6,7 i 11 kwiecień – kursujemy jak w dni robocze bez kursów szkolnych oznaczonych literą “S”.     Szanowni Państwo. Już niebawem przeżywać będziemy...

PRZYPOMINAMY O URUCHOMIENIU NOWYCH KURSÓW W ODDZIALE KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nowy kurs realizowany jest dzięki wsparciu Starostwa Powiatu – Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Odjazd o godzinie 6:00 z K-Koźle DA do Solarni przez Stare Koźle, Bierawę, Lubieszów, Dziergowice Połączenie na wniosek mieszkańców umożliwiające dojazd do zakładów pracy.  ...

ZAWIESZENIE KURSÓW NA WYBRANYCH TRASACH

Informujemy, że od dnia 02.01.2023 zawieszone zostają kursy na trasach:Kędzierzyn-Koźle - Gliwice - Kędzierzyn-KoźleKędzierzyn-Koźle - Opole - Kędzierzyn-KoźleGłogówek - Opole - Głogówek p. KrapkowiceZa niedogodności przepraszamy.

UKŁAD STANOWISK NA DWORCU AUTOBUSOWYM W OPOLU

Przypominamy, że od 10.12.2022 nasze autobusy w kierunkach: Gminy Łubniany, Kędzierzyna-Koźla i Głogówka będą odjeżdżały z nowo otwartego dworca autobusowego w Opolu. Poniżej prezentujemy mapkę z układem stanowisk.

Wynajem busów, minibusów, autokarów