Częstochowa
Aktualności

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA KOMUNIKACJI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY I MIASTA KOZIEGŁOWY

mar 16, 2022

GTV BUS informuje, że od dnia 07 marca 2022 (poniedziałek) we współpracy z miastem i gminą KOZIEGŁOWY uruchamia się w dni nauki szkolnej nowe połączenia gminne Koziegłowy – Gniazdów – Mzyki – Gniazdów – ( Woźniki – Tarnowskie Góry).

Przejazd na terenie gminy Koziegłowy – bezpłatny.

 

Odjazdy z Koziegłów Rynek do Woźnik:

 

KOZIEGŁOWY RYNEK odjazd

6.20

9.10

14.15

15.32

16.15

KOZIEGŁOWY WOŹNICKA

6.22

9.12

14.17

15.34

16.17

GNIAZDÓW WOŹNICKA

6.25

9.15

14.20

15.37

16.20

MZYKI KOŚCIELNA SKRZYŻOWANIE ZE SZKOLNĄ

6.29

9.19

14.24

15.41

16.24

MZYKI KOŚCIELNA SKRZYŻOWANIE ZE SŁONECZNĄ I BRZOZOWĄ

6.31

9.21

14.26

15.43

16.26

MZYKI KOŚCIELNA SKRZYŻOWANIE ZE SZKOLNĄ

6.33

9.23

14.28

15.45

16.28

GNIAZDÓW SZKOLNA

6.37

9.27

14.32

15.49

16.32

WOŹNIKI przyjazd

6.41

9.31

14.36

15.53

16.36

WOŹNIKI odjazd autobusu GTV BUS do Tarnowskich Gór

6.46

9.31

14.41

X

X

Przyjazd do T. Gór Dworzec

7.16*

10.01

15.11

X

X

 

*- Ponadto informujemy, że podróżni z Koziegłów jadąc kursem 6.20 w Woźnikach (6.46) przesiadając się na autobus jadący z Częstochowy mogą tym kursem dotrzeć bezpośrednio przed godziną 8.00 do Gliwic.

Odjazdy z Woźnik do Koziegłów przez: Gniazdów – Mzyki:

Odjazdy z Tarnowskich Gór Dworzec st. 5

8.10

9.35

14.40

15.20**

16.20

Przyjazd autobusu do Woźnik

8.40

10.05

15.10

15.50

16.50

WOŹNIKI odjazd

8.45

10.05

15.10

15.54

16.50

GNIAZDÓW SZKOLNA

8.49

10.09

15.14

15.58

16.54

MZYKI KOŚCIELNA SKRZYŻOWANIE ZE SZKOLNĄ

8.53

10.13

15.18

16.02

16.58

MZYKI KOŚCIELNA SKRZYŻOWANIE ZE SŁONECZNĄ I BRZOZOWĄ

8.55

10.15

15.20

16.04

17.00

MZYKI KOŚCIELNA SKRZYŻOWANIE ZE SZKOLNĄ

8.57

10.17

15.22

16.06

17.02

GNIAZDÓW WOŹNICKA

9.01

10.21

15.26

16.10

17.06

KOZIEGŁOWY WOŹNICKA

9.04

10.24

15.29

16.13

17.09

KOZIEGŁOWY RYNEK przyjazd

9.06

10.26

15.31

16.15

17.11

**- Ponadto informujemy, że podróżni chcący powrócić popołudniu z Gliwic jadąc kursem 14.35 Gliwice – Częstochowa mogą z przesiadką w Woźnikach dotrzeć na teren gminy Koziegłowy.

Przesiadki na kursy do i z Tarnowskich Gór w kierunku gminy KOZIEGŁOWY są w  WOŹNIKACH są skomunikowane.

 

Bilety w Tarnowskich Górach można nabywać na dworcu autobusowym  od poniedziałku do soboty od g. 6.00 do 20.00, w niedziele od g. 8.00 do 20.00.

 

Bliższe informacje realizowanych połączeniach GTVBUS uzyskają Państwo pod numerem telefonu 882 366 949.

 

 

Zobacz więcej

Płacąc za przejazd żądaj biletu!

Płacąc za przejazd żądaj biletu! Z takim apelem zwracamy się do Państwa.  Drodzy podróżni, brak biletu lub ważnego biletu niesie za sobą przykre konsekwencje, a sam fakt uiszczenia opłaty u kierowcy bez pobrania właściwego biletu nie uchroni Państwa przed...

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU AUTOBUSÓW OD DNIA 01 LIPCA 2022.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU AUTOBUSÓW OD DNIA 01 LIPCA 2022.Od dnia 01 lipca 2022 (piątek) wprowadza się na okres wakacji szkolnych wdni robocze następujące zmiany w organizacji ruchu autobusów:kurs 6.25 Starcza Skrzyżowanie – Łysiec – (Cz-wa) pasażerowie jadący...

ZMIANA CEN BILETÓW OD 22.06.2022 NA WYBRANYCH TRASACH

Szanowni Podróżni,  informujemy, że od dnia 22.06.2022 nastąpi zmiana cen biletów jednorazowych oraz miesięcznych na trasach: Częstochowa - Konopiska Częstochowa - Lubliniec Częstochowa - Starcza - Woźniki - Tarnowskie Góry - Gliwice Grojec - Mzyki Tarnowskie Góry -...

Zgubiony bilet miesięczny – informacja.

Jeśli pasażer zgubił bilet miesięczny i ma ze sobą zaświadczenie o zakupionym bilecie musi okazać legitymację lub dowód osobisty w celu potwierdzenia danych z zaświadczenia.  Ważne! Samo zaświadczenie nie uprawnia pasażera do przejazdu autobusem.  ...

Wynajem busów, minibusów, autokarów